Dnes se s Vámi podělíme o cenné tipy, které Vám pomohou při výběru „zelených přátel“. Všechny z nich mají společného jmenovatele. A tím je okamžitý zdravý spánek. Dýchejte doma lépe a pořiďte si tyto rostliny, které Vám pomohou vždy rychle a tvrdě usnout.

Neváhejte a pořiďte si je domů také Vy, nejlépe ještě dnes. Umístěte tyto rostliny do ložnice a uvidíte, že budete výsledkem mile překvapeni. Tyto rostliny si zamilujete, jsou naprosto fenomenální.

Directions

 1. Břečťan
  Je obzvláště vhodný pro astmatiky, protože čistí vzduch od škodlivin s úspěšností 94%.
 2. Tchýnin jazyk
  Odstraňuje ze vzduchu látky a patogeny, které mohou způsobit podráždění očí, dýchací potíže a bolesti hlavy. Nevyžaduje žádnou péči.
 3. Aloe vera
  Je to zázračná rostlina, která si poradí s téměř úplně každou nemocí. Aloe vera je přímo do ložnice jako dělaná, protože produkuje nejvíce kyslíku právě v nočním čase.
 4. Vícekvětý jasmín
  Jasmín má kromě krásného a voňavého odéru také uklidňující účinek, který uvolňuje stres, což je pro spánek nesmírně důležité. Jediné, co musíme udělat, je to několikrát přivonět a obdivovat.
 5. Levandule
  Sedativní účinek této modrofialové rostliny byl používán po staletí. Jeho esenciální olej zbavuje stresu, snižuje srdeční frekvenci a samozřejmě pomáhá relaxovat a spát. I pro plačící děti se vyplatí vyzkoušet si levandulové polštářky.

Sdílejte ty nejlepší pokojové rostliny, které čistí vzduch ve Vaší domácnosti i s přáteli! Určitě se jim budou také hodit! 

zdroj: humormagazin.com