Není snad nikdo z nás kdo by si užíval úklid domácnosti. V dnešním článku si ale ukážeme jak si můžete úklid velmi usnadnit pomocí různých geniálních tipů. Máme jich pro Vás velkou spoustu a výsledek Vás mile překvapí.

Úklid domácnosti se nyní stane mnohem menším problémem, který Vám nezabere tolik času, který může na místo toho strávit s Vaší rodinou. Tyto tipy si jistě oblííbíte. Jsou praktické a výsledky fantastické.

Tipy jak si usnadnit čištění domácnosti

  1. Pračku vyčistěte pomocí octa. Nalijte ocet do zásobníku na prášek a pusťte pračku na prázdno. Ocet přidejte i k prádlu, pokud chcete zachovat barvy, nebo se zbavit zvířecí srsti.
  2. Citronové plátky a skořice geniálně dezinfikují a čistí mikrovlnnou troubu. Zahřívejte 10 minut.

3. Předehřejte ocet do teplého stavu, poté přichází na řadu smíchání s mycím prostředkem na mytí nádobí v poměru 1: 1. S touto směsí důkladně otřete kohoutek a sprchu. Nechte na povrchu po dobu 30 minut. Lesk a čistota zaručena! Tento jednoduchý nástroj také dokonale vyčistí sprchový kout.

4. Posypeme problémovou oblast v okenních rámech sodou a nalijeme na ni ocet. Nechte pěnovou směs působit po dobu 15 minut. Poté vše jednoduše otřete papírovou utěrkou nebo hadrem.

5. Jedlá soda odstraňuje skvrny od fixu.

6. Skvrny od laku na nehty fantasticky odstraňuje odlakovač, nebo sprej na vlasy, který pak omyjete teplou vodou a mýdlem.

7. Rostlinný olej s jedlou sodou geniálně vyčistí povrchy v kuchyni. Navrátí lesk skřínkám, úchytkám, atd. Stejným způsobem vyčistíte i dřevěný nábytek.

Sdílejte tyhle geniální tipy jak si usnadnit čištění domu či bytu i s Vašimi přáteli. Určitě se jim budou také velmi hodit! 

zdroj: ok.ru