V dnešním článku se o sobě dozvíte spoustu nového. Jediné, co musíte udělat, je stisknout dlaň a tu dále vizuálně zanalyzovat. Podle určeného typu zatnutí pěsti si pak vyberete pěst z nabídky, která je totožná s obrázkem.

Uvidíte, že budete mile překvapeni tím, kolik se z takového stisku dá přečíst. Nechte se překvapit a zjistěte něco, co jste třeba ještě nevěděli.

Tohle o Vás prozradí stisk ruky

  1. Pěst A
    Pokud je Vaše ruka sevřená takto, jste člověk, který rád stojí lehce nad ostatními. Máte rádi vlastní autoritu a vliv. Víte totiž dobře, kdo jste a kam jste vlastní pílí došli. Nejste arogantní člověk, vycházíte dobře s okolím, jste skvělý bavič společnosti, Vaši přátelé vás milují a pro kohokoli byste udělali cokoli. Byli jste obdařeni neuvěřitelnou statečností, vždy bráníte slabší, nesnášíte nespravedlnost v každé situaci. Tyto vlastnosti Vás dělají zajímavými a zvláštními lidmi.
  2. Pěst B
    Jste silná osobnost, ale ukazujete pouze vnější skořápku. Máte citlivého a křehkého ducha. Není těžké Vám ublížit, ale neukazujete to těm, kterým nevěříte. Máte potíže s otevřením se určitým lidem a zapomínáte, čili odpouštíte. Nemáte mnoho přátel, ale na ty, které máte, se můžete kdykoli spolehnout. Je Vaší zvláštností, že každý, kdo může být Vašim přítelem, našel tu nejupřímnější a nejdůvěryhodnější osobu na světě.
  3. Pěst C
    Pokud je Vaše ruka sevřená jako tato ruka, bude pro Vás těžké otevřít se. Jste osobnost plná tajemství a strachu, jako byste se z nějakého důvodu schovávali před světem. Máte několik přátel, ale nejste ve vztahu příliš otevření a to Vás může často dostat do depresivní nálady. Ve Vaší minulosti je něco, co Vám brání v osvobození a které Vám brání v otevření se vnějšímu světu. Vaše specialita je však skryté kouzlo, které se nachází za Vaším plachým pohledem, který když už někdo rozluští, zotročí jej.

Sdílejte tenhle jednoduchý test i s Vašimi přáteli! Určitě budou také mile překvapeni! 

zdroj: humormagazin.com