Listerin byl původně vyvinut jako pečlivě sterilní antiseptikum. Měli byste si také uvědomit, že do Listerinu je začleněno hodně velmi užitečných látek, jako je tymián, eukalyptus nebo likér. Proto může být tato ustní voda využita pro různé věci.

Listerine

Listerine byl sice původně uvedne na trh jako ústní voda, která nám ěmla pomoci s péší o ústní dutinu, ale lidé zjistili, že listerine obsahuje látky, které dokážou tělu pomoci v mnoha věcech na těle, kterých se jinak zbavujeme jen velmi těžko.

Vlasy

Listerin byl údajně zobrazen jako položka, která by vás měla osvobodit od lupů ve vlasech. Jednoduše hněte trochu listerine do pokožky hlavy, obalte si své vlasy ručníkem a nechte působit v každém případě 15 minut. a Pak si umyjte hlavu a uvidíte výsledek.

Listerine v podpaží

Možná to zní šíleně, ale opravdu to funguje! Každý z nás jednou za čas se dostal do situace, kdy nemáme na dosah antiperspirant a my se bojíme, že pocítíme zápach potu. V případě, že se to stane, je tato rada právě pro vás a pro tyto situace. Listerine je brilantní pomocník v boji proti pachu v podpaží. Stačí, když listerine nanesete na vatový tampon a pomocí tohoto tamponku si listerine nanesete do podpáždí.

Pleť

Použijte listerin na kůži. Budete bojovat s akné s velkým úspěchem. Pokuste se vyčistit kůži malým Listerinem na vatovém tamponku.

Nohy v listerunu

Listerine může být také neuvěřitelný v případě, že budete muset zlikvidovat skvrny a tvrdou kůži na nohou a svých nehtech. Nechte své nohy pročistit v listerine asi 30 minut. Výsledek vás ohromí!

Toaleta

Můžete také vyčistit toaletu pomocí ústní vody Listerine. Měli byste ho jednoduše nalít do toalety a využít štětku k dokonalému vyčistění toalety. Vaše toaleta bude nádherně dokonalá a bez zápachů

Kartáček na zuby

Nechte malý zubní kartáček absorbovat Listerin během jedné noci. Bude váš dech podstatně krásnější, ale budete také bojovat proti jiným problémům s ústy.

Chvění

Nějaký nevítaný hmyz nebo vosa váš během letních měsíců štípla? Bodnutí a kousnutí od hmyzu je často až velmi svědivé a často nejde svědění zastavit. Zbavte se svědění pomocí listerine a okamžitě pocítíte mimořádnou pomoc.