Pijete rádi čaj? Míváte občas problémy s čistotou vaší toalety? Pokud jste na obě dvě otázky odpověděli kladně, pak budete jistě překvapeni tím, co se dnes dozvíte. Čajový sáček je úžasným a praktickým prostředkem pro úklid vašeho záchodu. Jde o báječnou metodu, kterou používá tisíce lidí po celém světě. Teprve nyní se však dostala na povrch, a z toho důvodu vám ji chceme předat.

Zamiřte se sáčkem do záchodové mísy

Napadlo vás někdy, jak užitečný může být obyčejný čajový sáček? V dnešní době jsou čajové sáčky velmi oblíbenou praktickou pomůckou pro přípravu čaje. Můžete si vybrat z nepřeberného množství čajů v sáčku a udělat si tak příjemnou chvilku při ranního či odpoledního čaje. Jednoduše jen hodíte sáček do hrnku, zalijete horkou vodou a nápoj je na světě. Co by se ale stalo, kdyby jste sáček nehodily do hrnku, ale do záchodu? To vám nyní vysvětlíme.

Mazaný trik s čajem, který by měl znát každý!

Dobré hospodyně velmi dobře vědí, že utrácet za drahé čistící prostředky plné nebezpečných chemikálií je zbytečné a také drahé. K dosažení čistoty vašeho umyvadla nebo záchodu lze použít jeden osvědčený mazaný trik. Pokaždé když vypijete svůj čaj, můžete si tak zároveň i perfektně uklidit. Skvělá kombinace, která u vás jistě najde uplatnění. Pokud tedy nechcete na čištění kupovat drahé a nebezpečné prostředky, vyberte starý a osvědčený recept, tedy čajový sáček.

Dvacet minut a dost!

Čajový sáček je levný produkt, který bezpečně a snadno odstraní usazeniny v záchodové míse, kde stojí voda. Chcete-li odstranit nepříjemné usazeniny, je potřeba na špinavé plochy položit několik čajových sáčků, samozřejmě s čajem. Zhruba po 20 minutách je odstraňte a místo otřete houbou. Pokud tam však sáčky necháte příliš dlouho, může být efekt opačný. Z toho důvodu doporučujeme opravdu jen 20 minut. Výsledek vás jistě překvapí. Čistý záchod levně, rychle a snadno.