Väčšina ľudí má bohužiaľ ten istý problém. Za realizáciu vysnívaného domčeka potom dlhé roky platia vysoké splátky hypotéky. Takéto sumy sa veľakrát pohybujú na hranici ďalšej rovnakej existencie. 

Súčasné trendy navyše stále tlačia na priestranne bývanie. 

Samozrejme, veľké miestnosti sú praktické, ale naozaj ich vždy potrebujeme? Prieskumy ukázali, že väčšina rodín využíva menej ako tri štvrtiny domu, ktorý vybudovali na základe nákladnej pôžičky.

Mladý pár z dnešného článku na to šiel úplne inou cestou. Zariadili si bývanie podľa vlastných vízií a nič im nechýba. Na bývanie vynaložili minimálne náklady a teraz si spokojne žijú v miniatúrnom domčeku, ktorý má jedinú miestnosť. Avšak účelnú a praktickú. Neveríte? Presvedčte sa sami. 

Jakob a Ana vybudovali dom, ktorý zatiaľ nemá obdobu. Zvonku nevyzerá príliš skvele, ale keď ideme dovnútra , vidíme, koľko priestoru majú v malom domčeku vďaka svojej vynaliezavosti.

Pozrite si:

Perfektný, čo myslíte?

  1. V malej obývacej izbe je kuchyňa, v ktorej napríklad, jedným, alebo dvoma pohybmi vytvoríte jedálenský stôl až pre šesť osôb.
  2. Dom je 7 metrov dlhý s dvoma vchodmi, má plne vybavenú kuchyňu-obývacia izba a v podkroví má super spálňu.
  3. Jediné, čo chýba, je kúpeľňa. Ana premýšľala, ako by mohla ušetriť miesto a preto kúpeľňu do domčeka nezaradila. Rozhodla sa, že kúpeľňa nie je životne dôležitá.
  4. Vďaka obrovským oknám je dom jasný a opticky priestrannejší.

Zdieľajte tento super kreatívny nápad na krásny malý domček aj s Vašimi priateľmi! Určite sa im bude tiež hodiť! 

Do komentárov nám napíšte ako sa páči Vám.

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

zdroj: twice.hu