Klasický krém Nivea poznáme zrejme všetci. Možno ho nájsť vo väčšine domácností. Mnoho žien tento krém nosí aj v kabelke.

Ukázalo sa, že má mnoho iných využití, nielen na hydratáciu pokožky.

Má aj ďalšie priaznivé účinky! Presvedčte sa sami.

1. Odličovanie

Ak nemáte po ruke odličovaciu vodu alebo obrúsky, nepoužívajte mydlo. To pokožku veľmi vysušuje. Naneste trochu krému na vatový tampón a jemne zotrite make-up. Ani vodeodolná kozmetika nebude mať najmenšiu šancu.

2. Suché lakte

Mnoho ľudí trpí týmto problémom, stačí lakte každý deň natierať krémom Nivea!

3. Spálená pokožka od slnka

Tento krém obsahuje panthenol, ktorý vyživuje a upokojuje opálenú pokožku. Ak ste sa zabudli natrieť krémom s ochranným faktorom, naneste na pokožku tenkú vrstvu krému Nivea.

4. Suché dlane

Suchá pokožka je pre veľa ľudí nočnou morou. Nezdravý vzduch, uponáhľaná doba prispievajú k vysušovaniu pokožky. Neinvestujte do krémov na ruky – klasická Nivea si dokonale poradí s každým problémom.

Skvele funguje aj na suché kolená a chodidlá.

5. Popraskané pery

Suché a popraskané pery nielenže vyzerajú neesteticky, ale navyše sa cítime nekomfortne. Nivea vaše pery dokonale hydratuje a zahojí aj drobné ranky! Už na druhý deň budú vaše pery vyzerať znova neodolateľne.

Neuveriteľné, koľko využitie má tento krém. Vďaka nemu môžeme ušetriť a navyše nám naša pokožka poďakuje, pretože ju nebudete zaťažovať veľkým množstvom zbytočné chémie!.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: podaj.to