Kozoroh je nejdůslednějším a nejvytrvalejším znamením Zvěrokruhu. Nic pro ně není nemožné a není nic, co by nedokázali. Nic neponechávají náhodě. Znají vždy všechny výhody, i nevýhody situace. Všechno plánují do nejmenších detailů.

Lidé, kteří se narodili v Kozorohu, jsou extrémně tvrdohlaví, nic jim nezabrání, aby dosáhli toho, co chtějí. 

Překvapivé důvody proč je Kozoroh nejlepším přítelem

  1. Lidé, kteří se narodili v Kozorohu, mají největší vůli. Jsou vždy čestní, i když v tuto chvíli zraňují lidi kolem sebe.
  2. Jsou pozornými milenci a vždy se partnerovi snaží být oporou. Nemají rádi méně inteligentní lidi, stanou se sarkastickými, pokud mají takové lidi v jejich okolí. Nemají rádi, když se jim lže, vždy si vybírají i hořkou realitu a ne pěknou lež.
  3. Pokud potřebujete poradit, obraťte se na Kozoroha, protože je velmi dobrým posluchačem a dává Vám nejlepší rady. Zraďte ho a tvrdě narazíte.
  4. Jeho klid a dobře vyvolená slova Vás přimějí, abyste se zajímali o každé jeho slovo. Špatnou vlastností Kozoroha je to, že když je zticha, nechce, aby ostatní věděli, co cítí, a tak často trpí tichem.
  5. Plánují všechno, je pro ně velmi důležité naplánovat i to, kdy večer půjdou spát, v tu dobu už má plán na další den

Sdílejte tyhle překvapivé důvody proč je dobré mít Kozoroha za nejlepšího přítele i s Vašimi přáteli! Sedí to? Napište nám do komentářů! 

zdroj: ketkes.com