Podobně jako palety, i staré dřevěné bedničky, které se nám povalují ve sklepech, se dají krásně využít. Připravit si z nich můžete opravdu originální kousky, a oživit tak zařízení Vašeho domu či bytu. Moderní dekorace vyzařuje kus stařešiny. Tento jev je zejména v interiérovém designu v současnosti velmi populární.

Pro výrobu nového kousku nábytku nemusíte vynaložit téměř žádné finance. Postačí barva a špetka fantazie, a Vaši známí zůstanou zcela ohromeni. Pokud máte pocit, že nějaké dřevěné bedničky by se našly i u Vás, je čas vdechnout jim nový život.

Dekorativní bedničky

Majitelé této bedničky se mohou pochlubit doslova historickým kouskem. Válečný veterán ze dřeva vydržel nápor při převážení a v současnosti slouží jako sedadlo pro domácí lenivce.

Jednoduchý policový díl stačí vyplnit starými bedničkami a místnost bude okamžitě vypadat jinak.

Stačí jednoduchý nátěr

Nemáte chuť investovat do nábytku v dětském pokoji, protože bude za pár dní celý obouchaný? Zkuste takovéto řešení. Děti se potěší veselým barvám a Vy se potěšíte, že jste za nábytek neutratili ani cent.

Fantastická a mimořádně nápaditá polička do koupelny.

Hodí se i do chodby

Na takovýto retro policový díl do chodby budete kromě bedýnek potřebovat pouze barvu a drobnosti, kterými ho připevníte na stěnu.

Mladí lidé využívají palety a dřevěné bedýnky i na výrobu plnohodnotného nábytku. Je to levná, praktická a velmi originální myšlenka. Nemluvě o recyklaci.

Parádní úložný prostor!

Milujete zahradní dekorace? Stačí si bedničku namořit a vyplnit ji rostlinkami, jaké máte nejraději.

I k výjimečným událostem

Vintage svatby často využívají i dekorace, jejichž pomyslná „stařešina“ je podpořena i takovými bedničkami.

Bedničky od banánů se hodí do každé nápadité chodby. Sehnat je můžete i dnes.

Lepší úložný box na deky a polštáře v útulném obýváku snad ani neexistuje.

Vyrobte z nich třeba svícen

Ani svícny nejsou nemožné. Stačí pouze zajistit vrch, aby nechytil od ohně.

Nejkrásnější zahradní květináče jsou ty nejstarší. Tento originální nápad nemůžeme jinak, než pochválit.

Našli jste v některém z těchto nápadů inspiraci pro Váš byt či dům? Nebo jste si řekli, že něco takového přece už dávno máte?