Fotografie: Dreamstime Photobank

22. října 2020 Milan Juha

Nalézt toho pravého partnera se v dnešní době zdá jako nadlidský výkon. Pokud si nejste jisté tím, co vlastně od muže potřebujete a chcete, tento test se siluetami pánů vám prozradí třeba i to, co jste o sobě netušili. Vyberte si jeden z uvedených obrázků a objevujte nepoznané.

Silueta muže číslo 1

K šťastnému soužití potřebujete partnera aktivního a rozhodného. Měl by stát pevně nohama na zemi. Spokojená budete s mužem, který vám nebude jen láskou, ale i jakýmsi mentorem. Potřebujete hnací motor ze strany protějšku. Vadit vám nejspíš nebude ani submisivnější role v partnerství. Důležité je pro vás vzájemné porozumění, souznění a opora.

Silueta muže číslo 2

Přitahovat vás budou muži sebevědomí, charismatičtí a hlavně upřímní. Říkat věci jasně a naplno je pro vás podstatné, i když je to někdy těžké. To požadujete i od druhého.

V partnerském vztahu očekáváte přirozený vývoj a vzájemnou podporu ve všech směrech. Stereotyp není nic pro vás. Ten by vás ve společném soužití jen ubíjel. Potřebujete skutečně cítit, že žijete. Proto si budete rozumět s někým, kdo je činorodý, kreativní a společenský.

Fotografie: Pixabay

Silueta muže číslo 3

Pokud vás zaujala silueta číslo tři, pravděpodobně potřebujete muže, který bude plně věrný, klidný a také v podstatě nenápadný. Nemáte rádi žádné okázalosti a výstřední chování.

V partnerském vztahu potřebujete mít nad vším kontrolu. Nemáte rádi překvapení a tajnosti ze strany protějšku. Pozor však na abnormální stíhání svého milovaného. To by jej mohlo odradit.

Silueta muže číslo 4

Od vztahu s mužem očekáváte určité materiální zabezpečení a jistoty. Je velmi nepravděpodobné, že by vás zaujal někdo, kdo není finančně nijak zajištěný a nemá dobré společenské postavení.

Stabilní zaměstnání a příjem je totiž alfou a omegou ve vašem životě. Kromě jiného budete nejspíš po partnerovi požadovat určitou podporu ve vašem vlastním profesním růstu. To je pro vás velmi důležité.

Silueta muže číslo 5

A ženy, které si vybrali siluetu muže v klobouku, hledají partnera spolehlivého a stálého. Mají totiž zájem o stabilní partnerství a dlouhodobé soužití. Jejich protějšek také musí chtít v budoucnu založit rodinu.

Rozhodně takové dámy nebude zajímat volný a povrchní vztah. Více než romantika je pro takové ženy důležitější opora a pomoc v nejtěžších životních chvílích.